| Haprian_Adryan_1997 a întrebat:

Salut.
Am o problema cu iconitele de pe ecran si cu ferestrele pentru ca tremura si nu functioneaza (spre exemplu daca deschid My computer fereastra tremura si nu pot intra nicaieri, imi arata ca si cum calculatorul lucreaza fara sa ii dau comanda si pe deasupra când il opresc ecranul se opreste dar el continua sa functioneze ). V-asi fi recunoscator daca m-ati ajuta.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Windows sau probleme cu sursa!

| rgx a răspuns:

Instaleaza driver-ul la placa video! daca e instalat fa un update la driver.