| PiticuS a întrebat:

Am o mica mare problema big grin. Cursorul de la mouse tremura pe ecran, spre exemplu vreau sa deschid "my computer" si nu il pot nimeri. Ce sa fac sad

7 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Reinstaleaza driverul de la mouse, scoate-l cand pc este stins sil bagi din nou, schimba mouse, pune-l pe alt mouse-pad sau incearca-l sal cureti

| TommyLynn a răspuns:

Dacă nu reușești defel, încearcă să-i dai o scanare cu antivirusul.
Poate cine știe?

| TheBlisterExists a răspuns:

Pe ce ai mouse-ul? Direct pe birou?
Problema asta apare cand suprafata pe care e pus mouse-ul (daca este cu laser nu cu bila) are fie denivelari, fie culori multiple, fie suprafete lucioase.

| AdyAdytzaAdytzuAdrian a răspuns:

Vezi La Setari Control Panel-Printes and Other Hardware-Mouse.
Sau Schimbati mouse-ul happy Bafta

| JigSawww a răspuns:

Iti dau un sfat, cumparati alt mouse pentru ca nu e scump deloc ..categoric s-a stricat ..asta daca nu cumva ai umblat tu la el...sau e mouse cu bila. oricum i-ati alt mouse big grin

| PiticuS explică (pentru JigSawww):

Abia l-am luat este nou nout straight face

| Amy13 a răspuns:

Cunmparati alt mouse!