| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Salut, am o problema cu Internetul la laptop, deci mi-am cumpărat un laptop Lenovo s145 azi și am instalat windowsu tot și dau acolo la internet și nu îmi arată wifi deloc. Am intrat prin setări, tot am făcut, nu îmi arată, îmi zice no Connection avaible și e nou laptopul, azi l-am luat. Ce pot sa fac? Va rog ajutor, dau funda, am incercat aproape tot.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ai instalat driveru pentru Wi-Fi cum trebuie?
https://pcsupport.lenovo.com/....../component
Il descarci pe telefon, il copiezi si instalezi pe laptop si poate ai noroc.

1 răspuns: