| anyname a întrebat:

Salut am o problema cu laptopul aseara cand am vrut sa intru pe el mi s-a deschis a aparut imaginea cu Asus Intel nu stiu ce dupa a mai stat 4 secunde si sa resetat si tot asa face am incercat sa intru si in bios sa il fac sa buteze un cd cu win dar nimic de la ce poate fi?

1 răspuns:
| TheghostPhantom99 a răspuns:

Are unul dintre componente stricate, asa a facut si PC-ul meu si am aflat ca are sursa si placa de baza arse si mi-am luat un laptop.