| Saitam a întrebat:

Salut,am o problema cu microfonul.
Vreau sa il folosesc in jocuri,respectic CS:GO,imi apare ca vorbesc dar nu se aude, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Vezi asta ca mi-e lene sa scriu: https://www.youtube.com/watch?v=rs8v4d_Ya90&feature=youtu.be
Daca nu merge imi spui.

2 răspunsuri:
| TsonPing a răspuns:

Pai daca vrei in Cs:Go du-te la Setari Audio selecteaza Casti! Vezi ca microfonu poate fii dat pe Mute! Sau pur si simplu nu iti mai functioneaza!
Bafta!

| Saitam explică:

Am facut acele setari, am testat microfonul in joc si se pare ca e de vina microfonul, nu receptioneaza deloc suntele...multumesc de ajutorwinking