| Alexutzu28 a întrebat:

Salut am o problema cu reteaua de wireless de cateva zile, cand incerc sa ma conectez imi scrie,, limited acces" si daca ma conectez cu telefonul imi merge deci ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna. Si eu am avut aceeasi problema, si de obicei deconecta modem-ul ( nu stiu sigur daca se spune asa in romana, scuze ) aproximativ 20 de secunde, apoi il conectam din nou si mergea perfect.

| gelu1970 a răspuns:

Sterge reteaua din laptop sau pc si conecteaza-te din nou, introducand parola fara sa gresesti.