| Alexutzu28 a întrebat:

Salut am o problema la reteaua de wireless imi scrie mereu limited access de cateva saptamani si daca intru de pe alt calculator imi merge, eu am laptop cu windows 7 si reteaua de wireless este a vecinului, deci ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| bumbutz a răspuns:

Esti prea departe de acel router si e slab semnalul

| Imperias a răspuns:

Salut, este o problema a windows-ului care se poate rezolva apasand tastele FN+F3, F4 care iti apare tie reteaua wireless pe el si verifici in bara daca aparu reteaua vecinului daca Nu mai apesi odata aceleasi combinari de taste. Sper sa-ti fi fost de folos.