| Ciumpalacu a întrebat:

Salut! am o problema cu sunetul in windows 7 32 bit. Se aude doar treble'u in boxe chiar cu optiunea Speaker Fill bifata dar cand fac un test in Realtek HD Audio Manager si dau click pe sateliti se aude absolut normal (sistem 5.1; placa de sunet realtek).am incercat diferite drivere dp siteu realtek dar gegeaba.
Orice parere si sfat e binevenit. Msrsi!

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Deci nu am soft-ul de realtek dar sa fii atent ca el si trebuie configurat daca iti pui 5.1. Sfatul meu este sa intri in conigurarile lui si sa selectezi o data sistem 5.1 si sa vezi daca ti se vad toti satelitii, apoi dai diverse setari.
Stiu ca probabil zici ca ai incercat astea, dar dupa fiecare setare trebuie sa inchizi programul si sa incerci din nou sunetul)