| gheorghitaa a întrebat:

Problema la sistemul audio 5.1, nu merge partea rear,spre exemplu in winamp,daca dau din realtek hd audio manager speaker fill,doar imi emuleaza sunetul,nu il reda asa cum trebuie, sunt pe windows 7 pe xp nu a facut niciodata asa, vreo solutie?

1 răspuns:
| BoYkAn a răspuns:

Este o setare din pc dar pe mine nu m-a multumit calitatea....asa ca mi-am cumparat o placa audio speciala care merge si pe sistem 7.1 se numeste creative http://www.pcbit.ro/......pci-retail gasesti pe olx sau la magazine pentru pc-uri si crede.ma ai calitate maxima garantata;)