| AndreiSaigo a întrebat:

Am o problema cu telefonul Allview A4all.Pe memoria interna am disponibil 11 mb, insa cand intru pe google play si vreau sa instalez o aplicatie care are doar 1mb imi da o eroare si imi spune ca nu am suficient spatiu de stocare.Cine ma poate ajuta sa rezolv problema primeste funda!
P.S.Am mutat si toate aplicatiile care le-am putut pe crdul SD.

1 răspuns:
| GabiMihai08 a răspuns:

Pai nu mai poti, gandeste logic..mai ai doar 11 MB! Nu mai poti face nimic.