| CrushOFF a întrebat:

Salut,am o problema cu telefonul, de 2 zile,de fiecare data cand intru pe Magazin Play imi spune ca reteaua Wi-Fi nu este sigura si am incercat mai multe retele Wi-Fi si internetul pe cartela si am aceeasi problema, care ma ajuta primeste funda!

1 răspuns:
| eliminator a răspuns:

Asa iti scrie ca sa te avertizeze de eventualii virusi. Telefonul nu isi poate da seama dar tu trebuie sa stii de la cine te conectezi... daca nu te lasa sa intri pe magazin intra in setari la retea