| zE3nMV a întrebat:

Am o problema cu trilulilu. Nu-mi merg videoclipurile. Arata ca se incarca si nu se intampla nimic? FIlmele, pe youtube, etc imi merg, doar pe acesta nu-mi merge..siti care e problema?

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Cel mai probabil nu ai instalat Adobe flash player/java. Te duci pe google.ro si dai Adobe flash player si daca stii putina engleza o sa te ajute sa il instalezi. Nu e foarte complicat.

| zE3nMV explică (pentru ywar):

Nu e asta, il am instalat. Sa-ti explic mai detaliat : Intru pe site-ul trilulilu, imi merg o mare parte din videoclipuri dar daca intru pe alt site ( de anime de ex ) unele videoclipuri sunt de pe triluliulu, arata acolo. Cand dau play pe el, arata chestia aia cum se incarca, dar e blocata. Doar pe site-urile astea se intampla asa.