| anonim_4396 a întrebat:

SAlut, am o problema cu windows 7: nu pot face partitiile, nu imi arata butonul "Drive options(advance)" si nu pot strege sau formata nicio partitie. nu mai stiu ce sa-i fac, m-am plictisit sa tot reinstalez win7.

edit: in toate tutorialele pe care le-am vazut apare acel buton.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Partitiile nu le faci cu windows, la faci cu Acronis, cu Paragon, etc.

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Cum sa nu le faci cu windows-ul? ....prima data cand am instalat windows 7 le-am facut la inceput cu windows-ul.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ti-am spus ce sa faci. Tu faci cum vrei. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa am patit si eu n-am putut sa fac partitiile asa caam dat next parca si s-a facut o singura partitie D acolo am tot si windous si jocuri

| shannygelu a răspuns:

Daca vrei sa formatezi partitiile pune alt windows gen xp formatezi ce ti trebuie apoi pui cd ul cu windows seven si instalezi pe xp formateaza in ntfs partitiile