| maximrobertalin a întrebat:

Salut am o problema cum pot sa mut melodia de pe tableta in cardul de memorie unde trebuie sa apas cum?

3 răspunsuri:
| TEDY2012 a răspuns:

Intrii in explorer, te duci in fisierul unde este melodia, tii apasat pe ea, iti apare o lista de optiuni, alegi mutare, atunci o sa te redirectioneze intr-un meniu unde trebuie sa alegi locul unde vrei sa muti (de obicei te redirectioneaza pe pagina principala a explorerului/fisierele mele). ca sa intrii pe card trebuie sa cauti un folder numit sd card sau extSd

| ancaval a răspuns:

Dai pe melodie la setări sau opțiuni și de acolo alegi șterge, trimite, copiază, mută și acolo apare memorie telefon/memorie stick.

| jupinu2011 a răspuns:

Intri in setari dar trebuie sa ai cardul in tableta.