| Andrei_Ganescu_1997 a întrebat:

Bună ziua am si eu o problemă : am bagat cardul de memorie in tableta iar acum nu pot sa il scot... mai demult mergea sa apas cu un pix dar acum nu merge daca imping cu pixu cardul se duce tot mai inauntru... funda

3 răspunsuri:
| sergiulica01 a răspuns:

Fratee....nu mai apasa ca tot mai rau faci intre locu unde este spatiu de card este langa un spariu mic care duce spre procesor asa ca mai bine desfa tableta si ai mai mare grija cum bagi!

| MaxKiller911 a răspuns:

Cred ca ai spart slotul, du-te la un service si nu mai apasa ca rupi ceva prin ea...

| azininge a răspuns:

Eu zic sa iti dai foc!