| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problemă de la noul update la win 10 de azi(24 august). BSOD(Bluescreen of death). Parte rea e că nu mă întrerupe la 3ore ci la mai puțin de 2min își dă un reastart indiferent ce fac. Singurele softuri care nu le întrerupe sunt cele instalare pe placa de bază ca UEFI(BIOS nou pentru win 8/8.1/10) si Safe Mode. Ajutați-ma, sunt inteligent, dar erorile si problemele de soft nu stiu sa le rezolv.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Parte rea e că nu mă întrerupe la 3ore ci la mai puțin de 2min își dă un reastart indiferent ce fac... pai si era vreo regula sa te intrerupa la 3 ore? laughing

Singurele softuri care nu le întrerupe sunt cele instalare pe placa de bază ca UEFI(BIOS nou pentru win 8/8.1/10) si Safe Mode...astea sunt softuri? laughing