| AlexBg a întrebat:

Salut.
Am o problema la jocurile de pe facebook.
Ele folosesc unitywebplayer
l-am descarcat, l-am instalat, dar cand am vrut sa ma joc mi-a dat eroare.
Se incarca pana la un moment dat cand imi da err.
Am apasat la detalii si mi-a spus:,, This machine does not support SSE2 instructions."

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Eroare aceea te anunta ca ai un pc foarte vechi de ordinul anului 2000+, o singura chestie te poate salva, mergi in bios si cauti sa pui sse2 pe enabled sau auto daca e sse3 si ala, altfel faci toate driverele la zii sau reinstall de windows, cu altceva nu te pot ajuta...