| sebisori a întrebat:

Ceau TPU. Am o problema cu unity web player. Cand il downloadez imi apare in descarcari etc. il instalez. insa nu imi apare. Am incercat si dupa site-ul oficial cu downloaderul lor atunci mi-a aparut insa nu mi-a mers... Tot spune ca this machine does not support sse2 instrusctions. Daca este o problema cu PC-ul meu va rog sa spuneti. Am windows XP Service Pack 3. Dau funda, dar va rog raspundeti daca stiti!

2 răspunsuri:
| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Poate e virusat ca asa imi face si mie.

| sebisori explică (pentru GheorghiuNarcis2000):

Nu am virusi cu siguranta. Imi scanez PC-ul zi de zi si nu am nici un fisier infectat. In plus nu mi se restarteaza..sau imi merge greu chiar imi merge rapid..asa ca nu.