| No0oName a întrebat:

Salut.Am o problema la laptop,de ceva timp nu mai imi merge wireless-ul,adica nu mai mi-l detecteaza(problema nu este la wi-fi deoarece telefonul il gaseste), iar azi nu mai imi merge nici sa il conectez prin cablu la modem, cum as putea remedia problema asta?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Reinstaland driverele, probabil! Asta dupa o inspectie prealabila a acestora!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstalezi wondowsul.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti reinstala driver-ul de la placa wifi, poti verifica la router daca ai toate standardele pornite - b, g, n etc. daca e trecut pe mixed, poti aloca alt canal wifi pentru a elimina interferentele! Pentru dezinstalare driver iti recomand Driver Booster!
http://www.iobit.com/driver-booster.php

| stefanvladvlad a răspuns:

Da pe wi-fi si da la gaseste probleme

| eugengen1 a răspuns:

Poate nu ai driver de wifi la laptop.