| NesCafe a întrebat:

am o problema la minecraft si nu stiu cum sa ii gasesc rezolvarea :| cand intru in joc vad animalele de pe la departare negre si cufarul de iteme la fel si tot :| si tot mi se face negru apoi revin la forma lor si iar se face si tot asa :| va poste o poza poate stiti cum sa rezolv ca nu inteleg de ce face asa si la cufar la toate chestiile mai ales la oameni si animle le vad negre si trebuie sa ma apropi ca sa vad daca e oaie porc sau etc :| va las o poza va rog ajutati-ma

http://i49.tinypic.com/145yfd.jpg ..scuzati categoria dar aici se rapsunde

5 răspunsuri:
| VOXaware a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| NituAlexander2000 a răspuns:

Eu cred ca e un glich.Fa un backup la top si dai un update.Sar putea sa meargea, daca nu ai probleme cu videocardu.

| VOXaware a răspuns (pentru NituAlexander2000):

Da... s-ar putea sa fie intr-adevar un glich. Asa i se intampla si unui prieten.

| Anton_Andrei_1956 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| Ajutoooooor a răspuns:

Incearca sa re instalezi miencraft. Daca nu merge ia alt laucher, cum ar fi shiginima. Iti las un link
http://shigmeahyea.us.to/update/2000.php