| VladMarian99 a întrebat:

Am o problema la un laptop. Mi s-a stricat windows-ul iar eu am vrut sa-l reformatez. Toate au mers bine pana cand am ajuns la "Setup is starting" || Am asteptat vreo 3-4 ore dar fara rezultat. Am vrut sa instalez windows 7 ultimate dar nu a mers, am incercat si alte variante (xp, vista) dar degeaba. Am nevoie de ajutor. Multumesc!

1 răspuns:
| Vl4dimir a răspuns:

S-ar putea sa ti se fi dus Ramii! Deoarece, windows-ul se incarca prima oara in rami pentru a porni instalarea!