| Coman_Ady_1998 a întrebat:

Salut, Am o problema nou la laptopul meu Acer Aspire 5742ZG,
Cand ma joc un joc gen minecraft/CounterStrike Ori se blocheaza ecranul si scoate un sunet ciudat ori se inchide de tot ori apare un ecran albastru care zice ceva de windown shut down for prevent damage to your computer sau ceva de genu...
Am rezolvat problema prafului + L-am reformatat si s-au instalat cele mai noi update-uri... Daca stiti cumva cum pot rezolva problema happy
Ps. Jocurile merg excelent pe el, pana se blocheaza si se inchide.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si cum ai rezolvat problema prafului? Astept o poveste frumoasa cu lux de amanunte!

| Coman_Ady_1998 explică:

Pompa de umflat rotile la tiruri, a iesit praful din el ca din covoare