Întrebare recomandată | 6xLmCx6 a întrebat:

Salut am o problema! NU imi mai vad nimic in taskbar, bara de start, bara albastra de jos. Minimizez si nu vad nimic acolo. si nu pot muta nici o iconita de pe desktop( am incercat cu click arrange by icon, cu toate)..Care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| alexandruth a răspuns:

E doar o farsa sau e o problema de la sistem. Incearca sa iti reinstalezi windowsul. happy

| 6xLmCx6 explică (pentru alexandruth):

Am incercat toate sugestiile voastre, ale tuturor celor care a-ti avut amabilitatea sa-mi impartasiti din cunostintele voastre...insa degeaba... iconitele de pe desktop raman tot de nestramutat, iar cand minimizez vreo pagina pe care o deschid, parca se ascunde sub taskbar nu pe el cum ar fi corect, ca sa poti sa o accesezi din nou, oricum va raman indatorat.

| Servetzel a răspuns:

Poate ti-a facut cineva o farsa: a dat printscreen la desktop si l-a pus ca fundal, iar apoi a ascuns toate iconitele. Da click dreapta pe desktop, da la view si vezi daca e bifat show windows icons. Daca e defibat, apasa pe el. Ar trebui sa-ti apara inapoi toate iconitele.

Daca nu merge, atunci cheama un specialist straight face