| xAlex09 a întrebat:

Am o problema, sunt in criza de timp cu un referat, problema sta in felul urmator, am de scris de pe 100 si ceva pagini a4 in word, si voiam sa va intreb daca stiti o aplicatie care ar putea face asta?

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Da ce tu cauti software a.i? Pai iei manual cu copy paste (eventual si rescrii) si asta este. Probabil daca dai copy paste complet toate paginile la un loc, acolo o fi un soft care cauta unde se repeta si sterge o parte. Nu ma pasioneaza wordu atat de tare big grin

| xAlex09 explică (pentru DryIce):

Probabil m-am exprimat gresit, trebuie sa gasesc un soft care din 100 de foi a4 fizice, sa le pot transfera in scris in word, poate o stii cineva