| Matei_Alexandru_1995 a întrebat:

Am o problema uriasa... Mi am deconectat microfonul de la pc, si acum, cand l am conectat la loc, nu mai marge(nu mi l recunoaste, nici macar windows ul, am intrat in voice recorder, si mi-a spus
sa conectez un microfon, chiar daca il am conectat, in jack 3.5 pink). Multumiri anticipate. As fi recunoscator daca mi ati raspuunde repede!

5 răspunsuri:
| Adiav a răspuns:

Salut, incearca sa dai si un restart, si verifica driverul audio

| Matei_Alexandru_1995 explică (pentru Adiav):

Cum verific driver ul audio?

| Adiav a răspuns (pentru Matei_Alexandru_1995):

Cel mai rapid poti sa dai click dreapta pe MyComputer->Manage->Device Manager, acolo te uiti daca iti apare instalat driverul sau daca are vreo problema, o sa gasesti si denumirea acolo, incearca sa faci update sau sa-l reinstalezi

| nushcenumeoriginal a răspuns:

Ce driver sonor ai? E 100% de la el

| mariusionut1992 a răspuns:

Reinstaleaza driverul