| nutuxcristian a întrebat:

Am o tableta Allview City Life, si mi-am descarcat Sims 3 Free Play din Magazin Play. Am o problema la el. Nu se vede scrisul clar,zici ca scrie in chineza,dar nu e chineza,este o problema la scris. Ce program trebuie sa instalez sa se vada clar,sau ceva? Apropo,aplicatia este originala, nu fake. Multumesc, dau funda garantat!

Răspuns Câştigător
| FordMustang a răspuns:

Tableta este slaba pentru joc nu ai ce sa faci assa e stiu pentru ca si eu am avut o tableta mai slaba si facea la fel inclusiv la fifa 14

4 răspunsuri:
| pίTίк a răspuns:

Buna.ai gasit vreo solutie pentru problema ta? Si eu am aceeasi problema sad

| nutuxcristian explică (pentru pίTίк):

Buna,piTik. Da, am aflat ca nu am ce sa-i fac. Tableta nu este conceputa sa suporte astfel de programe, sa spunem asa. Problema este de la tableta, nicidecum de la program/aplicatie/joc, in cazul nostru Sims 3 FP.

| Mariuuss a răspuns:

Este posibil ca tableta ta sa nu suporte jocul la maxim! mi s-a intamplat si mie la pe pc la COD MW3.

| nutuxcristian explică (pentru Mariuuss):

Si ce trebuie sa modific?