| BlackBoyHD a întrebat:

Am o tableta GOCLEVER TAB R104 si merge foarte greu netul. Am un router tp link bun si am full si merge foarte greu cand intru pe telefon merge mai repede pe o linie. Am Chrome dar si pe browserul original merge greu. M-am gandit sa o rootez dar nu gasesc nicaieri. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

In primul rand, poti folosii Opera(foarte rapid! eu asta folosesc pe tabul meu)
secondo-daca vrei sa rootezi tabu, poti face asa-
descarci programul wondershare for mobile/instalezi/deschizi programul/cuplezi tabul la pc/dai sa se conecteze/intri in tab cu manage(in primul folder care arata iconita ca un telefon)stergi tot ce tine de google account. gata. succes!