| Bandila_David_1999 a întrebat:

Salut Am o tableta si cand dau sa mi se conecteze la o retea Wifi imi apare Salvat sub retea si cand dau conectare nu mi se conecteaza si tot salvat apare Ce sa fac? DAU FUNDA AJUTOR

3 răspunsuri:
| TurkuNellu a răspuns:

Se conectează doar la semnalul wifi al modemului. Se salvează rețeaua dar nu este conexiune de internet pe ea. Nu are internet.

| Bandila_David_1999 explică (pentru TurkuNellu):

Am incercat pe telefon si m-i s-a conectat dar pe tableta mu

| TurkuNellu a răspuns (pentru Bandila_David_1999):

Întâi debitează sa nu fie conectat automat când vrei sa bagi password. Dai click dreapta și șterge rețeaua sau uita de rețea nu știu cum e în romana. Va apărea di-nou rețeaua pai bifezi iarăși (după) ce ai introdus di-nou parola. Trebuie sa meargă dacă zici ca ai net la modem.