| KenTuu a întrebat:

Salut, am o unitate "HP DC5700" care are o placa video integrata de 256 MB, vreau sa cumpar o placa video dedicata pentru o performanta mai buna, eventual sa ridic putin FPS-ul in jocuri langa slot-ul pentru placa video scrie "ADD2 SUPPORT ONLY" intrebarea este. unitatea accepta sau respinge o placa video DDR2?

2 răspunsuri:
| DianaSim a răspuns:

Unitatea îţi acceptă o placă ddr2.
Îţi recomand
http://www.evocomputers.ro/......28bit.html

| KenTuu explică (pentru DianaSim):

Mi-e ca daca bag animalul ala de placa sa nu sara sursa in sus laughing) plus ca mai e si 190 lei si sa nu dau banii degeaba...