| evillz a întrebat:

Am primit un mesaj de la un numar pe care nu il aveam in agenda. I-am trimis mesaj inapoi altei persoane pe care o aveam in agenda, crezand ca ea mi-a trimis, dar nu ea trimisese.Primul mesaj l-am sters si nu am retinut numarul de telefon dupa care a fost trimis mesajul. Stiti daca il pot afla? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| LarisaMaria a răspuns:

Exista telefoane care daca mai sti inceputul macar al numarului de telefon si ai primit un apel sau un mesaj de la el, apare, daca il scrii la apelare. Sper ca o sa te descurci. Nu vad alte posibilitati. Succes!

1 răspuns:
| evillz explică:

Probabil. dar eu am un Nokia 1300 din 2003 tongue oricum am aflat de la cine era. Oricum mersi pentru raspuns