| mariannmc a întrebat:

Salutare, acum câteva zile mi-am luat alt număr de telefon și când am pus numărul pe Facebook și Tik Tok ma băgat pe conturile altei persoane,eu am șters numărul din acele conturi, întrebarea mea este:Acea persoană mai are acces la acest număr de telefon? Eu m-am sunat singur de pe alte telefoane cu telefonul meu închis și nu suna, semn că doar eu am numărul și sper ca așa sa fie, plus că am primit mesaj de la Enel pe acel număr și eu nu am contract cu ei

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numarul pe care l-ai luat, doar tu stii cum, a fost al altcuiva. El nu mai are acces la acel numar dar fiind reactivat, tu primesti notificari pe care ar trebui sa le primeasca cel care a avut acest numar.

| mariannmc explică (pentru darrio2007):

Mi-am luat o alta cartelă, oricum ms de lămurire

| mariannmc explică (pentru mariannmc):

Mă refer că așa am făcut rost de număr

| Anuket a răspuns:

Nu știu cum ai intrat tu în conturile persoanei fără parolă. Pe Enel îi poți anunța că tu nu ai contract cu ei și că au numărul greșit.