| OneTap a întrebat:

Salut,am reinstalat windows 10 pe nou PC! Am primit 2 CD-uri cu drivere iar pe un CD era antivirusul Norton Security.Mie unul nu imi place acest antivirus, nu-l suport si vreau sa instalez 360 security. Are ceva daca detin 2 antivirusuri in pc?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ai putea sa ai conflicte intre ele; nu e garantat, dar se poate sa iti mearga mai greu pc-ul si toate cele. Poti incerca, si vezi pe pielea ta ce si cum merge cu 2 antivirusuri.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Teoretic poti. Practic s-ar putea sa-ti incetineasca PC-ul.