| GeorgeH17 a întrebat:

Mi-am facut update la windows 10 si am reinstalat antivirusul(norton) dupa care i-am facut updat pentru ca antivirusul nu ruleaza pe windows 10 daca nu ii faceam update. Dupa update mi s-a cerut cheia de activare dar eu antivirusul l-am cumparat de la telekom si am primit doar pinul de activare. Cum gasesc cheia de activare?

Am incercat sa pun pinul in loc de cheie si nu merge.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cei de la telekom au obligatia sa iti dea cheia.

| RoBoTYTRoNaLdO123 a răspuns:

Antivirusul ala pai sterge doar virusii mai mici dar pe cei mai mari nu poate iti trebuie cheia sper ca te-am ajutat!