| tr3ig a întrebat:

Salut, am revenitwinking, am si eu o mica problema si o intrebare despre un lucru care ma depaseste.

la lucru am aflat de la colegi cum ca seful nostru ne-ar monitoriza reteaua de calculatoare (ca sa vada ce altceva facem in afara faptului ca lucram), as vrea sa stiu si eu cum aflu daca este sigur monitorizata, cum fac sa scap statia mea de monitorizare, cum aflu ip-urile la toate calculatoarele care sunt in retea si cum aflu ipu serverului principal, niste comenzi utile in cmd ( in afara de ipconfig, ipconfig/all, netstat, si chestii din astea, pentru ca nu a mers)

va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca exista un administrator de sistem competent a facut in asa fel incat sa nu poti tu scapa de nicio monitorizare. sunt multe feluri in care te poate monitoriza

de la un keylogger de care scapi doar reinstaland sistemul de operare pana la monitorizarea traficului de net.

1 răspuns:
| CinevaNou a răspuns:

De ce esti suparat domnule padurar? nu te mai poti uita la p0rn?winking