| XkkOOjs a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor in materie de windows 7. Mi-a expirat licenta, am folosit RemoveWat, dar nu imi merge Microsoft Security Essential, un antivirus care imi place foarte mult. Cum as putea sa nu imi mai depisteze cei de la Microsoft windowsul piratat cand vreau sa imi bag antivirusul? Si daca nu am cum, as avea si eu nevoie de o parere in legatura cu un antivirus care nu ingreuneaza asa mult si care isi face treaba.

Răspuns Câştigător
| vrelian a răspuns:

Nu cumpara nimic.gasesti gratis un loader pe file ala list.ro. daca nu ai acolo cont cere unui prieten care are.cu acel loader iti faci orice windows 7 sa fie inregistrat, deci nu o sa mai ai niciodata probleme. poti face si update si ce vrei tu.singura chestie care nu o vei putea face este upgrade la windows 8, caz in care trebuie sa ai licenta de 7 s au XP.in rest absolut nici o problema. daca nu gasesti pe nimeni atunci lasa un mesaj si til trimit eu.dar trebuie sa lasi o adresa de email unde sa iti trimit loaderul.restu este f simplu sa il instalezi ca dureaza 2 minute.asta daca nu ai rezolvat problema.numai bine

5 răspunsuri:
| ionnut2011 a răspuns:

Incearca asta mie imi merge 100% pe Windows 7 Ultimate x86 dar merge si pe x64 merge pe toate variantele de windows 7 : http://www.youtube.com/watch?v=wvSQFoW1CGg

| SerafimHD a răspuns:

Sa cumperi un windows care sa fie ieftin si bun emag.ro!

| yostefiyo a răspuns:

Edy tu esti din zarnesti si eu te cunos tu nu cred. cred ca stai pe Diana

| anonim_4396 a răspuns (pentru yostefiyo):

Eu sunt pe Diana si te asigur ca sunt singur!

| DragosHuuuu a răspuns:

Eu am laptop poti sa imi cumperi cheia de activare a windowsuluiwinking add pauna. dragos