| Anonymous95 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste programe pentru inregistrat si editat audio. Efecte, modificarea vocii etc.

2 răspunsuri:
| mostvaluable a răspuns:

Salut Anonymous95, cel mai cunoscut si cel mai eficient program pentru sound recording&editing este Audacity. Il poti downloada free de pe siteul lor official, http://audacity.sourceforge.net/.

| Anonymous95 explică (pentru mostvaluable):

Il am deja. Am nevoie si de unul pentru efecte super si modificarea vocii. Adica nu modificare...banuiesc ca sti efectele alea care se adauga cateodata la voce...