| unefillefrançaise a întrebat:

Salut happy
Am si eu o intrebare : Am un baiat in lista de messenger, si langa nume arata o coronitza gri. Cum a facut sa ii apara? A trebuit sa plateasca ceva? thinking Ma prea roade curiozitateahee hee

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce nu-l intrebi chiar pe el, e cel mai simplu!

| Silviu_7167 a răspuns:

@██████ 100%LuvPuffy'Ionika! ofof, ce a cerut ea si ce iai oferit tu. laughing

| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a răspuns:

Nu trebuie sa dai bani, asa am si eu, uite cauta aici http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/ sper ca am fost de ajutor!