| ana_8023 a întrebat:

cum pot sa imi schimb numele la messenger? adica la cei pe care ii am in lista sa le apara alt nume, cel pe care vreau eu sa il pun acumbig grin

8 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Clik dreapta p acel prieten dai contact detalis si scrii la nickname. fundita?

| amanda33 a răspuns:

Buna
la messenger la sectiunea actions ai acolo " send my contact details"
selectezi optiunea aceea, introduci numele care il doresti si iii bifezi pe toti care ii ai in lista ( si offline si online) dai send si gata
bafta

| Blondamea a răspuns:

Baga id nazdravanademica in lista si te invat eu

| bump a răspuns:

Servus!
Pentru inceput intrii pe mess, pe id-ul tau, si la bara de sus scrie messenger, dai click, si intrii la "my contact details", iti scrii la sectiunea "name" numele pe care vrei sa il pui si salvezi apoi numele de la "save and close"big grin funda?

| Andreea_1982 a răspuns:

Intri acolo sus in lista de mess la"messenger"->"my contact details"->iti modifici numele, dai "Save &Close"->apoi te duci la "Actions"->Send my contact details(persoanele din lista ta o sa iti vada noul nume doar daca dau accept asa ca anunta-le )
. Funda?batting eyelashes:p

| Andreea_1982 a răspuns:

Intri acolo sus in lista de mess la"messenger"->"my contact details"->iti modifici numele, dai "Save &Close"->apoi te duci la "Actions"->Send my contact details(persoanele din lista ta o sa iti vada noul nume doar daca dau accept asa ca anunta-le )
. Funda?batting eyelashes:p

| Blueberry10 a răspuns:

Buna!
e foarte simplu: pe pagina de mess, acolo la lista, sus, sunt alea: messenger, contacts, actions, help. Dai click pe Messenger si cauti " My contact details" dai click si scrii in loc de numele vechi numele pe care il vrei tu acum si dai " save and close" si gata!

| FunKesha a răspuns:

Buna, uite te ajut eu! Trebuie mai intai sa iti bagi contactl adica id-ul tau in lista! Apoi dai click dreapta peel unde scrie"Contact detailis"dupa ce ai dat click scrie prima varianta name stergi tot ce ai la "Name"apoi scrii numele pecare vrei sa il ai!
Sper ca ti-am fost de ajutor, succes!