| hardy98 a întrebat:

Am un card MicroSD de 512MB. Am incercat in 10 telefoane dar niciunul nu-l primeste. Am cumparat un card reader, l-am bagat in pc dar nu merge sa-l formatez din My Computer. Ce pot sa-i fac? Sau ce alta metoda pot sa incerc pentru a-l formata? Astept raspunsuri. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| condru a răspuns:

Daca il ai in garantie dul si primesti altu in schimb,sau incearcasal formatezi din telefon, chiar daca nu il citeste el apare in tel, si pe pc formateazal cu fat32 mai intai si dupa fat sau invers si asteapta ca s-ar putea sa dureze ceva

| micky78 a răspuns:

Cumpara altul am patit si eu ceva de acest gen cu unul