| mihai_7947 a întrebat:

cand dezarhivez ceva imi apare "arhiva este intr-un format necunoscut sau este defecta" ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Laue a răspuns:

Inseamna ca arhiva respectiva chiar e "defecta". Acest lucru poate fi cauzat de un download incomplet. Incearca sa descarci din nou arhiva. De asemenea, aceeasi eroare iti poate aparea daca extensia fisierului nu are nici o legatura cu arhivatorul, insa tu incerci sa fortezi arhivatorul sa deschida un format de care habar nu are.

1 răspuns:
| baiatulxboyx a răspuns:

Ori n-ai downloadat-o toata ori nu e buna. adica incearca sa mai downloadezi odata arhiva... sau ia-o de altundeva