| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, am o arhiva si cand incerc sa dezarhivez imi zice aceasta arhiva este intr-un format necunoscut sau este defecta(formatu arhivei este zip) si nu ma lasa sa extrag continutu va rog putin ajutor e foarte important acel fisier am asteptat 2 ore sa se descarce

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Descarca 7 zip, este gratis il gasesti pe google. dupa ce instalezi programelul, dai click dreapta pe fisierul ce vrei sa il dexzarhivezi si acolo in lista aia vei avea si 7 zip dai acolo si te duci la extract to."numele fisierului" si se extrage ina celasi folser cu fisierul arhiva, asa gasindu-l si tu mai usor!

4 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Cauta alzip

| Rony2012 a răspuns:

Winrar, sau 7zip, iar daca nu reusesti inseamna ca nu ai descarcat acea arhiva corect

Răspuns utilizator avertizat
| Rony2012 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Atunci inseamna ca nu ai descarcat arhiva corect sau complet.