| alex2009 a întrebat:

cum as putea sa invat usor si repede sa lucrez in powerpoint? Multumesc

Răspuns Câştigător
| karellen a răspuns:

Chiar in Powerpoint. il iei la puricat si vezi ce face fiecare chestie de pe acolo. asa se invata orice software

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi nu putem să-ţi dăm un răspuns exact, majoritatea lucrurilor se învaţă mai repede dacă ai şi curiozitate cum ar veni. Nu cred că niciunul din noi nu a învăţat după carte cum ar veni ci pur şi simplu trebuind să facă ceva am dat fiecare clickuri aiurea să vedem "asta ce face " aşa ceva.

| Ea12345 a răspuns:

Eu am invatat in doua zile, cu exercitii multe:P
Un videotutorial bun si explicit aici:
http://www.youtube.com/watch?v=-l8XmH6iVdc

| Robert5678 a răspuns:

Cauta pe google powerpoint training sau help

| cosmic_ray a răspuns:

Daca ai meniul in romana e mult mai usor.chestiile de pe net cu "help" sunt prea ambiguu parerea mea.eu am invatat singura. exersand inveti. dar daca as sti de ce ai nevoie sa stii te-as ajuta dar nu pot sa iti spun tot pasii. mi-ar lua preea mult.