| M1XTaP3 a întrebat:

in legatura cu aparatul-foto pe care il detin am un Nikon Coolpix L310 si i-am cumparat azi dimineata baterii duracell si am facut vreo 50-60 de poze cu si fara blit + am filmat vreo 4-5 minute maxim cu el si imi arata ca mai am putina baterie mai putina de jumate 30% sa zic si nu stiu daca este normal sa consume atat ma gandesc ca si blitul este destul de puternic in plus cand am filmat tin sa mentionez ca m-am jucat cu zoom-ul si ma gandesc ca si motorasul de la obiectiv daca pot sa- i spun asa sa fi consumat destula baterie.Va rog daca ati avut un asemenea aparat spuneti-mi daca asa patiati si voi eu am citit pe net si scria ca bateriile duracell sunt foarte durabile si ca poti face 250-270 de poze este adevarat?

Astept raspunsurile voastre dau funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| Marius260998 a răspuns:

Si eu am un aparat la fel, si e la fel si la mine aparatul nu are nimic, am incercat sa fac doar poze fara sa filmez si am facut 247 de poze cu si fara blit, amestecate.

| M1XTaP3 explică (pentru Marius260998):

A deci nu are nimic aparatul ma gandeam ca poate are ceva de ex:un scurt ceva...Multumesc pentru raspuns.happy