| Flaviux3 a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire. M-am gandit sa fac un videoclip caruia sa ii adaug poze melodii si efecte cu programul Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe. In timp ce il creeam era ok, dar dupa ce l-am terminat de facut pe mijlocul videoclipului aprea scris mare Evaluation Copy si numele programulu. Stiti cumva cum pot scapa de acest scris, sau imi puteti recomanda un alt program asemanator? Dau funda, multumesc.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poți scăpa de acel wattermark cumpărând licența programului.Pentru home edditing recomand dacă ești pe Windows Windows mouvie macker(la xp) și Windows mouvie macker for vista(Windows vista și 7). Este cel mai ok pentru un home user ce face slide-uri sau editează ocazional.Tot unul cu licență mult superior ar fi Camtasia studio. Eventual încearcă-l, mia în trial nu mi-o băgat pe gât nici un wattermarck de ăsta și clipurile or ieșit la calitate foarte bună, sau de asemenea dacă ai nero 7 premium cueditorul video din acesta; și ăla este bunicel.Succes

| Instinkt a răspuns:

Trebuie sa cracku-esti programul, deoarece tu ai luat o versiune trial..si de aceea apare acel scris

| horia2012 a răspuns:

Nu ai licenta la program.
Du-te aici:
http://www.softpedia.com/......itor.shtml
E gratis, il folosesc si e f.bun

| ArekkusuKage a răspuns:

Movie Maker usor de folosit si foarte foarte bun! poti face totul cu el si nu e asa de complicat cu 1000 mi de optiuni

| thekidno1 a răspuns:

Cumperi licenta si nu mai scrie.
Foloseste Windows movie maker, sau daca vrei ceva profesional foloseste produsele Adobe.