| Flaviux3 a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire. M-am gandit sa fac un videoclip caruia sa ii adaug poze melodii si efecte cu programul Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe. In timp ce il creeam era ok, dar dupa ce l-am terminat de facut pe mijlocul videoclipului aprea scris mare Evaluation Copy si numele programulu. Stiti cumva cum pot scapa de acest scris, sau imi puteti recomanda un alt program asemanator? Multumesc. D-au Funda.

1 răspuns:
| ArekkusuKage a răspuns:

Foloseste cel mai bine Movie Maker cu el faci toata treaba e usor de folosit, rapid si ai multe optiuniwinking succeswinking