| Com3 a întrebat:

Salut am si eu o problema!.
Acum cateva ore mi-am reinstalat windowsul ( am bagat windows 7 ) si incepe sa imi dea " BLUE SCREEN " exact ca in poza asta : https://www.google.ro/......ps?/search
Imi apare asta cam odata la 30 de minute si se restarteaza singur, daca intru intr-un joc nu dureaza mai mult de 10 minute pana apare.!
Am mai avut problema asta si acum 2 ani dar numai stiu cum am rezolvat-o.!
Daca se pricepe cineva, si poate sa ma ajute!.

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Nu s-a instalat bine Windows-ul. Reinstaleaza-l si formateaza tot sa fie sigur ca nu ramane nici un virus activ. De asemenea, ca metoda preventiva, scoate si netu din el in timpul instalarii.