| Anonimul912312 a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu laptopul.Am internet de la Romtelecom si cand bag cablul de la internet in laptop nu imi apare nimic,nu mi-l citeste, trebuie vreun driver?

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Spune exact modelul de laptop si ce windows ai in pc si incerc sa iti caut diverul pe net si sa iti dau link, sa il descarci undeva, sa il copii apoi pe laptopul cu probleme si sa il instalezi. deci versiunea de windows, daca e pe 32 sau 64 biti si modelul exact de laptop.

| AndreeaIonela a răspuns:

Cel mai probabil nu ai instalata placa de retea pe laptop. cauta driverul pe net

| Anonimul912312 explică:

Netu e platit, cablu e bun.Placa de retea cred ca nu e instalata laughing.

| andreyyoo a răspuns:

Trebuie sa instalezi placa de retea, iar daca nu merge nici atunci, ai 2 motive : ori ti s-a rupt un fir, ori nu e platit netul.