| NIMENII a întrebat:

Am internet de la romtelecom si as dori sa stiu cum sa l bag pe laptop, ce setari trebuie facute? Deci am bagat cablul in laptop dar nu merge...

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Si eu am laptop si am conectiune prin wifi.

Răspuns utilizator avertizat
| Icar25 a răspuns:

Fii atent sa nu ai firewall pornit.

| lixu16 a răspuns:

De vamd ai internet? inainte de a-l baga pe laptop l-ai avut in pc? daca da din cate stiu eu laptopul trebuie sa aiba toate driverele instalate. Ce iti scrie cand dai de ex www.google.ro?

| NIMENII explică (pentru lixu16):

Am internet de 5 ani dar nu asta conteaza, Deci mi-am luat Laptop si doresc sa il conectez dar imi apare doar wirelles si eu am pe cablu.