| idaniel02 a întrebat:

Am si eu o problema.
Nu am mai utilizat PC-ul timp de o saptamana, iar cand l`am pus iarasi in functiune am sesizat ca merge foarte greu.Inainte jocul Minecraft imi mergea in 100+FPS-uri ia acum merge in maxim 10.
Ce am eu pe calculator:
Procesor AMD athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2. 10GHz.
Rami:2, 00 GB
System type:32-bit Operating System
Placa video de aproximativ 1745 NVIDIA GeForce GT 430.

2 răspunsuri:
| vladEUS a răspuns:

Incearca sa ii dai o defragmentare...

| ChrissBM47 a răspuns:

Ai incercat sa il cureti de praf in interior? Daca da lasa-l mai mult timp sa se "incalzeasca".Dca nu deschide o parte a carcasei si curatal de praf.