| Error00 a întrebat:

Salut, am si eu o problema pe tiktok.
Sunt in Romania fac live si ma baga in clasament din alte tari.
Acum ceva timp a fost pe Romania dar acum e pe alta tara.
Ce trebuie sa faca sa ramana pe Romania?
Am schimbat regiunea si pe gmail-icloud-telefon am facut si ticket la ei dar nimic.

5 răspunsuri:
| MadalinMirelMacovei a răspuns:

Este posibil ca TikTok sa fi detectat o schimbare in locatia ta sau IP-ul tau si sa fi modificat automat regiunea ta. Este recomandat sa verifici setarile tale de locatie in aplicatie si pe dispozitivul tau, si sa asiguri ca sunt corecte. De asemenea, ar trebui sa continui sa contactezi echipa de asistenta a TikTok pentru ajutor si sa le furnizezi informatii detaliate despre problema ta, inclusiv capturi de ecran sau alte dovezi care ar putea fi relevante.

| Error00 explică (pentru MadalinMirelMacovei):

Am contactat dar nu raspunde… am facut cat mai la obiect si cu poze cu video am aratat problema. dar nimic…

| Anna212789 a răspuns:

Ai rezolvat problema cumva? Fix aceeași problemă o am și eu... Am fost p clasament p alta țară, am reușit să mă mut p România și acum m-a băgat p altă țară, iar, deși eu sunt în România!

| Mariaeryca a răspuns:

Si eu nu stiu cum sa fac sa schimb tara

| Anna212789 a răspuns (pentru Mariaeryca):

Ai aflat cum poți face asta? Mă chinui și eu d vreo 8 luni...